Нас рекомендують

ЕВРОМАРКЕТ публікує Ваші відгуки про нашу роботу, а також рекомендації від наших дилерів.       
Щоб Ваш відгук був опублікований, відправте його нам на електронну скриньку bm@em.com.ua

Павільйон на басейн

Павло Степанович м.Луцьк

     Довго обирав виробника павільйону (адже ціна не маленька і
прогадати не хотілось).
Вибрав Євромаркет. Були опасіння що це  український виробник, але умови поставки і ціна зробили свою справу. Плюс до того представник Євромаркету зміг чітко відповісти на всі мої запитання щодо конструкції чим абсолютно розвіяв мої сумніви.
   Я не пошкодував про свій вибір :
1. Були оформлені всі необхідні документи , які дають можливість нам покупцям почувати себе спокійно - договір,рахунок з вказанням всіх реквізитів і адреси. (Погодьтесь це краще ніж передоплата на поповнення рахунку якомусь "Пупкіну".)
2. Замовлення виконане в обумовлений термін, ні дня затримки.
3. Втішив і підхід до кріплення виробу на автомобілі - все прикріплено на совість.     Надійно і акуратно.
4. Були опасіння щодо монтажу - монтував я сам, вперше. Але все вийшло! Інструкція написана покроково, для чайників. На питання, які в мене виникли, представник Євромаркету, в неділю (!!!), дав мені всі пояснення. Всі розміри співпали чітко!
    Павільйон виготовлений ІДЕАЛЬНО!!! Якість абсолютно відповідає ціні! Радує те що це наш, УКРАЇНСЬКИЙ виробник! Я порадувався за кожну вкладену гривню!
Тому бажаю компаніїї процвітання, успіхів і удачі!

Павільйон на басейн

Олег, смт. Брацлав, Вінницька обл.

  Доброго всім дня. Хочу залишити відгук як користувач павільйоном "Класік" виробництва ТОВ "Євромаркет" м.Дніпропетровськ.

Перший сезон користувались без накриття і вже майже два сезони під павільйоном. Різниця вражаюча. У кого басейн на відкритому повітрі раджу обовязково подбати про накриття так як (вже перевірено) з'являється реальна нагода зекономити хімію (-30%) та продовжити купальний період більше як на 2 місяці.
Після встановлення павільйону починали сезон на травневі свята, а закінчували в листопаді. Відносно самого павільйону стосовно якості виготовлення та функціональних можливостей скажу відверто що все виконано на досить високому рівні. До фарбового покриття ніяких питань не виникало.
Без будь яких зусиль відкривається та закривається. Рельси досить зручні, їх практично не відчувають босоніж навіть діти. Довжину рельс ми замовили таку щоб павільйон складався за межами басейна. Коли погода не зовсім сприятлива купаємся при закритому павільйоні. Висота арок достатня для зручного проходу через двері і в середині ніколи не виникало відчуття що зверху давить. 
Рекондую Вам павільйони для басейнів від ЕВРОМАРКЕТ