Переваги павільйона для басейна

Останнім часом набирають стрімку популярність павільйони для басейнів. І це не випадково адже накриття для басейнів мають цілий ряд беззаперечних переваг.

    Павільйони для басейнів від «ЕВРОМАРКЕТ»:
  • - не дають швидко остигати воді в басейні
  • - підігрівають воду в басейні завдяки парниковому ефекту
  • - зберігають довше басейн чистим від сміття і пилу
  • - захищають дітей від падіння в басейн
  • - економлять витрати по очищенню води
  • - легко зсуваються і повністю відкривають басейн

Павільйони для басейнів від компанії «ЕВРОМАРКЕТ» гарантовано позбавлять Вас від клопоту з очищення басейну. Вам не доведеться його довго пилососити і прибирати. Ви з легкістю зможете перемістити розсувний павільйон для басейну «ЕВРОМАРКЕТ» за межі басейну і насолодитися відпочинком. Накриття для басейну від «ЕВРОМАРКЕТ» дуже легко пересуваються по напрямних рейках. Перемістити його за межі басейну дуже просто - достатньо відкрити стопорні замки і пересунути павільйон. Також перевагою продукції від «ЕВРОМАРКЕТ» є багаторічна гарантія і післягарантійне обслуговування. Павільйони для басейнів нашого виробництва оснащені замками в дверях і на секціях. Всі двері легко відкриваються і фіксуються.

Завжди в наявності розсувні павільйони для басейнів стандартних розмірів, під найбільш популярні чаші басейнів. Ви можете замовити павільйон для басейну стандартного розміру у наших представників у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі або іншому регіоні, і він буде доставлений Вам в найкоротший термін.