Комплектація павільйона для басейна

«ЕВРОМАРКЕТ» - виробник павільйонів для басейнів високої якості, у виробництві використовуються тільки якісні, перевірені часом і досвідом, сертифіковані матеріали.

Покриття для басейнів «ЕВРОМАРКЕТ» комплектуються полікарбонатом з УФ-захистом і гарантією 10 років. Ви можете вибрати колір полікарбонатних листів, ми рекомендуємо прозорий або бронзовий (тонований) колір листів. У павільйонах для басейнів полікарбонат синього, зеленого або іншого яскравого кольору не створюють затишної атмосфери.

В якості несучої конструкції виступає алюмінієвий профіль, розрахований згідно з діючими будівельними нормами. Профіль даху для басейну може бути анодованим кольору ANOX або пофарбований в будь-який колір згідно RAL або DECORAL.

Неможливо собі уявити басейн без накриття в нашій кліматичній зоні. Павільйон для басейну вирішує відразу цілий ряд проблем, з якими стикаються власники приватних басейнів.
«ЕВРОМАРКЕТ» - виробник павільйонів для басейнів європейської якості за вигідною ціною. Якщо Ви вивчили всі переваги і вирішили купити павільйон для басейну у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі або іншому регіоні, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують Вас і дадуть кращу ціну на якісне накриття для басейну.